O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2007 roku ukończyłam studia pierwszego stopnia w Ludwigsburgu w Wyższej Szkole Pedagogicznej. Podczas pobytu za granicą prowadziłam szkolenia i lektoraty z języka angielskiego i niemieckiego dla studentów z wymiany międzynarodowej. W roku 2010 ukończyłam filologię germańską. Tematem pracy magisterskiej była autonomia uczenia się, którą sukcesywnie wdrażam podczas prowadzenia moich zajęć. Jestem również akredytowanym egzaminatorem ETS Global egzaminów TOEIC. Lektorem i metodykiem z zamiłowania. Pasjonatką nauki i nauczania języków obcych i podróży.

Wychodzę z założenia, że popełnianie błędów jest naturalnym procesem towarzyszącym podczas nauki języków obcych, i że nie powinno się bać ich popełniać. Takie podejście pozwoliło wielu moim Kursantom przełamać barierę komunikacyjną. Związana jestem z nauczaniem języka niemieckiego i angielskiego od 2005 roku. Właściwie swoją pierwszą lekcję udzieliłam mając 12 lat (rok 1997) !!!

Moja druga specjalizacja to szkolenie uczniów i kadry lektorskiej w temacie jak uczyć kreatywnie i wykorzystać nowoczesne technologie na zajęciach. Prowadzę zajęcia językowe zarówno 1:1 jak i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Nauczanie języków towarzyszy mi od najmłodszych lat, a motto brzmi: Nie ma rzeczy niemożliwych. Stąd decyzja o prowadzeniu firmy. Jestem właścicielem szkoły językowej i zarządzam sporym biznesem jak i współpracuję z wyśmienitą kadrą. Przez ostatnie 6 lat realizuję wiele szkoleń i każdy rok to skarbnica wiedzy.

Lecz postanIMG_9290owiłam pójść dalej. Wykorzystać media społecznościowe i potęgę internetu aby zarazić i uczyć jeszcze szersze grono ludzi. Stąd blog i kolejna specjalizacja. Zawsze powtarzają mi moi uczniowie, że dopiero ze mną pokochali niemiecki, dlatego też postanowiłam pójść w tą stronę.  Dziękuję im z całego serca za pokazanie mi drogi i siłę, która umożliwiła mi stworzenie tego miejsca w sieci. Mam nadzieję udostępniać Wam wiele ciekawy materiałów, lekcji i nowinek, które rozbudzą w Was ciekawość do uczenia się nie tylko języka niemieckiego.

W podzięce za czas, jaki poświęciliście na zapoznanie się z moją osobą chciałabym dać Wam mały prezent. Planer, bez którego nie zaczynam dnia! Pozdrawiam

Magdalena

Reklamy